logo spinning

Lucík - Rezervační systém pro fitness centra


Jednoduchý, levný, snadno nastavitelný...


Novinky a vylepšení rezervačního systému

19.04.2012
Manuál
Pro rezervační systém je k dispozici první verze manuálu podrobně popisující všechny sekce rezervačního systému. Manuál je ve formátu pdf a můžete si jej stáhnout v administraci v sekci nápověda.
07.03.2012
Rozvrh hodin - filtrování aktivit
U přihlašovací sekce- rozvrh hodin došlo k přidání možnosti zobrazovat hodiny pouze vybraných aktivit. Je tedy možné si vytvořit více rozvrhů pro různé aktivity zvlášť.
03.02.2012
Šablony permanentek
Pro zjednodušení vytváření permanentek lze nově používat předpřipravené šablony permanentek. Není tedy nutné zadávat parametry permanentek stále znovu jen vybrat vhodnou šablonu. Používání šablon lze zapnout v sekci nastavení. Po zapnutí funkce se v sekci permanentky objeví odkaz sloužící k vytváření/editaci šablon.
17.01.2012
Nové grafy ve statistikách.
Sekce statistiky byla obohacena o tři nové sloupcové grafy ukazující provoz ve vašem centru-. Graf návštěvnosti, obsazenosti a výdělky po měsících. Pro zobrazení grafů je potřeba mít nainstalovany flash. Zobrazení dalších statistik ve formě grafu připravuji.
24.12.2011
Štastné a veselé :-)
Krásné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2012 vám přejí Web-rezervace.cz
23.12.2011
Nové možnosti nastavení u přihlašování.
Přihlašovací sekce rozvrh nově nabízí více možností nastavení vzhledu. Nově je možné nastavit přímo v administraci velikost okraje stánky, barvy některých dalších položek, nastavit názvy hodin ve vrchním řádku a některé další možnosti. Pokuď máte nějaké další přání ohledně nastavení přihlašovací sekce neváhejte mě kontaktovat.
18.12.2011
Nové možnosti u permanentek..
Nově lze u permanentek omezit zda se lze s danou permanentkou přihlástit na konkrétní hodinu pouze jednou nebo i vícekrát (permanentku využije například více zákazníků najednou). Tuto volbu můžete provést v sekci nastavení-permanentky.
06.11.2011
Zrychlení načítání
Úpravou dotazů do databáze došlo k zrychlení načítání sekcí hodiny, zákazníci a statistiky v administraci.
28.10.2011
Přihlašovací sekce- rozvrh
Nově je možné v rezervačním systému vytvořit přihlašovací sekci pro zákazníky ve stylu rozvrhu hodin po týdnech. Tento rozvrch je plně editovatelný, nabízí podobné možnosti nastavení jako dosavadní přihlašovací tabulka (volba rozsahu hodin, nastavení barev a údajů potřebných pro rezervaci hodiny). Jak přesně tato sekce vypadá se můžete podivat v náhledech.

Strana : 1 2 3 4

: Srazcyklistu.cz : Věty a slovíčka :
info Zdeněk Válek | mail kontakt zvalek@seznam.cz | skype kontakt Zdenda4600 |