logo spinning

Lucík - Rezervační systém pro fitness centra


Jednoduchý, levný, snadno nastavitelný...


Novinky a vylepšení rezervačního systému

20.10.2011
Blokování ip adres a emailů
Rezervační systém nově umožnuje blokovat přihlášení z určité ip adresy či emailu. Toto nastavení naleznete v administraci v sekci nastavení.
19.08.2011
Export do cvs (Excel)
K exportu cvičebních hodin do outlooku jsem přidal možnost exportu dat ve formátu csv, což jsou tabulky které lze otevřít například v programu microsoft Excel.
09.08.2011
Export do outlooku.
Systému nyní umožnuje stáhnout si cvičební hodinu jako událost do outlooku, google kalendáře a dalších podobných programů (formát ics). Tato možnost je jak pro zákazníky po provedení rezervace hodiny tak i pro majitele v administraci kde lze provést jak export jednotlivé hodiny, tak i hromadný export více hodin.
27.07.2011
Skrývání instruktorů a aktivit
Nově lze aktivity a instruktory které již nejsou aktivní skrýt a zpřehlednit si tak systém. Tuto volbu najdete nově u příslušnéhé aktivity a instruktora.
01.07.2011
Logování.
Většina operací (např vymazání zákazníka z hodiny) provedených v administraci je nově logována, je proto jednodušší nalézt a opravit případnou chybu. Přístup k logu je přímo z administrace v sekci nastavení.
14.04.2011
Statistiky.
Upraven systém statistik, systém sám vypočítává příjmy vašeho centra z ceny za cvičební hodinu a z ceny uvedené u permanentky.
06.01.2011
Emailové funkce.
Vylepšeny emailové funkce v systému. Nyní lze například naráz pomocí emailu kontaktovat všechny účastníky hodiny. Odeslané emaily z systému jsou uschovávány.
16.06.2010
Permanentky.
Přidán systém permanantek umožnující vytvořit permanentky s libovolným počtem cvičebních hodin, permanentky můžou být časově omezené či na žádost vztažené k určité osobě (nepřenosné). Po přihlášení na hodinu systém automaticky odečte hodinu z permanentky
02.02.2010
Celodenní rezervace.
Systém upraven aby umožnoval celodenní rezervace např tenisových kurtů, hřišť na volejbal apd..

Strana : 1 2 3 4

: Srazcyklistu.cz : Věty a slovíčka :
info Zdeněk Válek | mail kontakt zvalek@seznam.cz | skype kontakt Zdenda4600 |