logo spinning

Lucík - Rezervační systém pro fitness centra


Jednoduchý, levný, snadno nastavitelný...


Novinky a vylepšení rezervačního systému

25.05.2018
Nová možnost vytvoření souhlasu
V návaznosti na platnost vyhlášky GDPR o ochraně osobních údajů jsem rezervační systém rozšířil o možnost vytvoření souhlasů. Během registrace nového zákazníka můžete požádat o souhlas například s provozním řádem, ochranou osobních údajů či rozesíláním emailů. Možnost vytvoření souhlasu a evidované souhlasy najdete v nastavení administrace pod odkazem souhlasy.
09.04.2015
Provozní řád
V nastavení rezervačního systém lze nově uvést url adresu na provozní řád podniku. Zároveň systém umožňuje zapnout možnost potvrzování souhlasu s uvedeným provozním řádem zákazníkem při registraci do rezervačního systému.
29.07.2014
Náhradníci
K 1.7 je hotová první fáze nové funkcionality "náhradníci". Tato velmi žádaná funkce dovoluje přihlásit do cvičební hodiny ještě určitý počet náhradníků nad základní kapacitu hodiny. Pokud máte zapnuté zasílání informací o provedené rezervaci, systém vás na přihlášení zákazníka - náhradníka upozorní, stejně jako vás upozorní pokud dojde k odhlášení zákazníka z hodiny a posunu do náhradníka do hodiny. Vlastní oznámení pro náhradníka že může přijít na hodinu, nechávám v první fází na vás. Budu sbírat uživatelské zkušenosti pro druhou fázi. Počet náhradníků můžete nastavit pro každou aktivitu zvlášť v administraci - sekce aktivity.
08.05.2014
Nová verze přihlašovací stránky
V systému je nyní dostupná nová verze přihlašovací stránky pro zákazníky. Stránka je určena pro rezervace celodenních aktivit (tenisové kurty, masáže, přístroje na hubnutí a další..) a nabízí lepší vzhled a větší možnosti přizpůsobení než původní verzi. Jak stránka konkrétně vypadá můžete vidět v náhledech, zároveň si můžete tuto novou stránku vytvořit v administraci a vyměnit za původvní verzi.
30.08.2013
Zasílání informací o odhlášení zákazníka
V administaci je nově možnost zapnutí zasílání informačních zpráv, pokud dojde k odhlášení zákazníka z cvičební hodiny. Tato možnost lze zapnout v sekci nastavení >>emailová komunikace.
22.08.2013
Android aplikace
Došlo k dalšímu vývoji Android aplikace, z novinek vybírám: vylepšení vzhledu aplikace, vylepšené vyhledávání zákazníků pomocí našeptávače, možnost registrace nového zákazníka a nový pohled na permanentky zákazníka.
02.07.2013
Android aplikace

K rezervačnímu systému je nyní dostupná také mobilní aplikace pro telefony a tablety s operačním systémem android.

Aplikace umožňuje pohodlně ovládat základní operace z administrace rezervačnímu systému z vašeho mobilního telefonu, například pohled na obsazenost cvičebních hodin, pohled na zákazníka a permanentky. Dále například přihlásit a odhlásit zákazníka z hodiny.

Aplikace je dostupná pro nové i stávající zákazníky. Více informací
11.04.2013
Našeptávače
V rezervačním systému je vylepšeno vyhledávání zákazníků pomocí našeptávačů. Stačí začít psát první písmena příjmení nebo emailové adresy zákazníka a systém již příjméní nebo adresu sám doplní.
06.09.2012
Nastavení potvrzovacích zpráv.
Rezervační systém nově umožnuje zvolit si tvar emailové zprávy která potvrzuje zarezervovanou cvičební hodinu. Pokud vám stávající tvar nevyhovuje, můžete tak provést v sekci Nastavení -> Emailová komunikace.

Strana : 1 2 3 4

: Srazcyklistu.cz : Věty a slovíčka :
info Zdeněk Válek | mail kontakt zvalek@seznam.cz | skype kontakt Zdenda4600 |